برند لامپ ال ای دی (LED) آمادا لایت در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک وارد خط تولید شد. این شرکت که دارای سابقه‌ی ۱۴ ساله در زمینه‌ی تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات اندازه گیری برق و الکترونیک دارد، در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت گواهی شرکت دانش بنیان شد.

تمامی محصولات آمادا لایت دارای گارانتی تعویض دو ساله می‌باشند. همچنین برند آمادا لایت به تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۰ موفق به دریافت نشان استاندارد ملّی شد.

شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک در سال ۱۳۷۴ تحت عنوان «ایران ترونیکس» تأسیس فعالیت خود را در زمینه تهیه، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات اندازه گیری برق و الکترونیک آغاز نموده که با استقبال گسترده مصرف کنندگان این صنف مواجه و در سال ۱۳۸۲ با هدف گسترش فعالیت خود در حیطه تولید صنایع آموزشی و تحقیقاتی به نام «شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک» تغییر نام داد. چهارده سال فعالیت هدفمند و مداوم در بخش تولید تجهیزات آزمایشگاهی سبب گردیده که این شرکت در حال حاضر بیشترین تنوع کالا تولیدی در این بخش را در اختیار داشته باشد. ارائه ۵۵ نوع محصول کاملا متفاوت برای سال ۹۶ دلیلی برای اثبات این مهم است. فانکشن ژنراتور DDS کاملا ایرانی برای اولین بار در تاریخ کشور توسط این شرکت طراحی و به مرحله تولید رسیده است که خود نوید دهنده شکوفایی در حوزه تجهیزات تست و اندازه گیری در کشور خواهد بود. در ادامه پیشرفت های این شرکت در جهت گسترش فعالیت ها در سال ۱۳۹۵ اقدام به احداث کارخانه ای به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی رزن واقع در استان همدان نموده است و اولین شرکت در حوزه آزمایشگاهی برق و الکترونیک است که از فاز تولید کارگاهی به تولید کارخانه ای ارتقا یافته است. امید می‌رود روند صعودی سال‌های گذشته به نحوی ادامه یابد که در سال های آینده شاهد خود کفایی کامل در تأمین تمام تجهیزات آزمایشگاهی گرایش های مختلف مهندسی برق در کشور عزیزمان باشیم.